fbpx Додатково до програм | Дитячий клуб Party-Boom
2-15 років

Додатково до програм

Ми з радістю хочемо познайомити Вас з нашими друзями-партнерами. Ми раді, що є такі-ж "божевільні" люди, які, як і ми, не розлучаються з дитинством, люблять дітей, несуть добро, і вірять в справжнє Чудо. Вони і живуть в казковій країні "Чудетство". Нижче представлені фотографії різних ігрових програм, на різний вік і на будь-який дитячий смак. "Чудетство" приїде в наш клуб, і зробить Ваше свято чарівним! Дитяче свято, проведений ведучими "Чудетства" - це яскравий і запам'ятовується карнавал радості, танців і сюрпризів. Всі сценарії програм унікальні і включають в себе різноманітність ігрових форм - рухливі, музичні, розвиваючі і театралізовані ігри.
Основні принципи в роботі:
- індивідуальний підхід до кожної дитини;
- підбір ігрового реквізиту відповідно до віку дітей і тематики свята;
- авторські музичні ігри;
- програми побудовані на принципах дружби, згуртування і командної діяльності;
- тематичне музичне оформлення.

Структура свята
Перший ігровий блок (45 - 50 хв.)
Провідні (костюмовані герої) знайомляться з хлопцями. Відбувається зав'язка сюжету. Початок ігрового дії. У першому ігровому блоці проходять активні і рухливі ігри (естафети, конкурси на увагу, музичні ігри-повторялкі).
Перший застільний блок (10 - 15 хв.)
Провідні організовано готують хлопців до прийому їжі (миють руки) і запрошують до столу. Допомагають організувати процес. Під час 1-го застільного блоку проводяться вікторина на знання іменинника (-ці), гри за столом, а також інтерактивні розіграші та привітання.
Другий ігровий блок (45- 50 хв.)
У цьому блоці провідні організовують аквагрим для маленьких гостей або створюють вітальну листівку для іменинника (-ці), відбувається Сюрпризний момент для всіх хлопчиків і дівчаток - подарунки з кульок-конструкторів, дискотека і кульмінація програми - винос торта.
Другий застільний блок (10-15 хв.)
Провідні організовують діток (допомагають мити руки, присісти за стіл). Хлопці пригощаються тортиком. Уже можна підбити підсумки програми, проходить привітання іменинника (-ці), після чого провідні прощаються з хлопцями.

Програми, в яких фото представлені з одним героєм, поєднуються в такий спосіб:
1. Білосніжка з Принцом або з будь-якої Принцесою
2. Індіанка Покахонтас з Ковбоєм
3. Рапунцель з Принцом або з будь-якої Принцесою
4. Гаррі Поттер і Герміона

Вас також може заінтригувати

Спанч Боб! Саме він, і його вірний друг - морська зірка Патрік, одині з найпопулярніших персонажів. Вони обожнюють грати разом, шукати нові знайомства та нових друзів.

До вас в гості завітає казкова фея, щоб подарувати своїм друзям справжнє весело свято.

Малюків чекають сміливі пригоди та неперевершені емоції. Адже, де є дружба, там завжди свято!

Ігрова програма допоможе помандрувати у часі, ми познайомимося і з первісним племенем, завітаємо в часи благородних лицарів і звичайно ж повернемося в свій час :)