fbpx Карнавальні костюми | Дитячий клуб Party-Boom

Вас вітає "Паті-Бум"

Карнавальні костюми

Прокат карнавальних костюмів в Києві! У нашому дитячому клубі «Паті-Бум» Ви можете взяти в прокат різноманітні дитячі карнавальні костюми для Вашого свята. Адже життя Вашої дитини від дитячого садка до школи супроводжується яскравими, незабутніми святами, ранками і тематичними вечірками! Як в дитячому саду, так і в школі! І наближення цих свят має на увазі якийсь певний образ вашої дитини! І щоб у наших мам не боліла голова, як пошити, з чого зробити цей костюм, де взяти матеріал - то ми пропонуємо Вам прийти до нас і вибрати костюмчик на свято! У нашому дитячому клубі Ви зможете вибрати карнавальний костюм на будь-який смак і тематику.

Дитячий карнавальний костюм це, перш за все настрій Вашої дитини в святковий для нього день. Адже в карнавальному костюмі Ваша дитина перевтілюється в образ певного героя, який його і відправить в казку!

Майже всі наші костюми пошиті з натуральних тканин і зроблені у високій якості! 80% наших костюмів придбані на Керченській Швейної Фабриці, яка є однією з найвідоміших фабрик по виробництву дитячого одягу. На ринку фабрика понад 60-ти років, і вони досконало знають, як красиво і якісно створити дитячий одяг. Всі наші карнавальні костюми Ви можете придбати за прийнятною ціною. Вартість прокату на добу від 80 до 150 гривень. У цих костюмах Ваша дитина буде самим яскравим і красивим! А свято стане ще яскравіше і веселіше!

У нашому дитячому клубі можна приміряти і вибрати карнавальний костюм напередодні вашого свята абсолютно безкоштовно. Всі костюми даються в прокат на добу і Вам необхідно буде залишити заставу за костюм в розмірі його вартості.