Вас вітає "Паті-Бум"

Про клуб

Ласкаво запрошуємо до нашого клубу «ПАТІ-БУМ»!

Ми - команда професіоналів з багаторічним досвідом створення  найкращих дитячих та сімейних свят (клуб існує з 2010 року).

Ми - мобільна команда - працюємо не лише в нашому приміщенні, а й на будь-якій іншій локації. Привеземо до вас все, що необхідно для ідеального свята.

Наше приміщення максимально зручне для дітей та дорослих, тому, що має: 
- Декілька ігрових локацій; 
- Окрему дзеркальну залу для паперового шоу;
- Великий екран з проектором; 
- Сцену, на якій кожен може відчути себе «зіркою». 

А також,
- Зручну окрему кімнату для супроводжуючих дорослих, де є все необхідне для того, аби пригостити дорослих гостей смаколиками, добре провести час з друзями. Насолодитися святом вашої малечі повною мірою допоможе відеоспостереження за дитячою ігровою зоною. Ви маєте змогу бачити та чути, все, що відбувається в ігровій кімнаті, не виходячи зі своєї зали))

В кінці свята на дітей чекає запальна дискотека з мильними бульбашками! У будь-який час можемо створити справжній нічний клуб для ваших діток.

У нас тепло, сонячно та чисто! 

Та головним плюсом «ПАТІ-БУМ» є - команда! Наші аніматори вміють дарувати казку та радість, вони з легкістю знаходять мову з хлопчиками та дівчатками будь-якого віку.

Знайти нас дуже просто: ми знаходимося поряд з дитячим клубом "Deti-Lend" - у нас окремий вхід зі сторони корпусу 6 по вул.Калнишевського,7 (біля парковки).

Клуб працює з 10-00 до 19-00 (понеділок-п’ятниця). У вихідні дні працюємо індівідуально, залежно від замовлень.

Також, працюємо на виїзді.

Раді створити казкову та яскраву подію для вас та ваших діток! До зустрічі у "ПАТІ-БУМ"!